Pozor!  Všetci, čo chcú bývať v dome na kľúč v roku 2017 

Nevolajte žiadnej stavebnej firme  pokiaľ si neprečítate tento Ebook Zadarmo


Ebook:

13 Mylných Predstáv o Montovaných Domoch, a Drevodomoch, ktoré Vás môžu vyjsť draho

Vaše poskytnuté informácie sú v 100% bezpečí a nikdy nebudú poskytnuté tretím stranám.


Vybrať si stavebnú firmu nie je ľahké. Prečo? Ste bombardovaný so zavádzajúcimi reklamnými informáciami a mätúcimi tvrdeniami. Jednoducho dostávate zlé informácie.Ebook o montovaných domoch a drevodomoch na kľúč odhaľuje:

  • Náklady na energie 15€ mesačne dokonca aj bez technológií
  • Ako izoluje zvuk poctivo postavený montovaný dom
  • Montovaný dom a škodcovia
  • Koľko vydrží poctivo postavený Montovaný dom a ako sa o neho treba starať

O Autoroch


Začali sme stavať murované stavby v roku 1998, V roku 2000 sme sa pohrávali s drevo-stavbami. Od roku 2001 staviame a neustále vyvíjame a vylepšujeme PATENTOVANÝ vysoko -bezpečný OCEĽOVÝ SYSTÉM PITKO.

Výstavba rodinného domu sa dá často prirovnať k pôrodu. Preto sa zo všetkých síl usilujeme, aby výstavba s nami prebiehala hladko a konečným výsledkom bolo KVALITNÉ, INTELIGENTNÉ BÝVANIE ZA ROZUMNÚ CENU.

Našou víziou je vzdelávať Slovensko o bezproblémovej a kvalitnej výstavbe montovaných domov na kľúč.

Zdravím Vás páni. Netušil som, že koľko nezmyslov koľuje o materiáloch na výstavbu domu a pritom ľudia zabúdajú na podstatnejšie veci… Ďakujem za všetky hodnotné informácie. Peter K., Bratislava
Peter K. Bratislava
Touto príručkou sa mi len potvrdili informácie o tom ako to v stavebnom priemysle naozaj chodí. Keby sú všetky firmy transparentné ako Vy. Vďaka.
Ondrej N, Trnava
Toto si fakt musí prečítať každý, kto to myslí s výstavbou domu na kľúč vážne. Po prečítaní už nikto neurobí tú istú chybu, ako urobili ľudia predtým, ktorý prišli pri výstavbe o nemalé peniaze. Anna D., Malacky
Anna D., Malacky
Ďakujem za Príručku aj Bonusové materiály. Články o tom, ako komunikovať so stavebnou firmou mi prišli práve vhod :).
Jana J., Žilina
To interview o elektrickom kúrení v nízko-energetických domoch ma fakt prekvapilo. Úplne to zmenilo môj predtým skreslený pohľad. Ďakujem
Dano F, Stupava

Adam DebnárVzdelávanie v 3M Dom

Moje meno je Adam Debnár a mám na zodpovednosti vzdelávanie ľudí v oblasti výstavby montovaných domov. Mojou úlohou je vzdelávať a pomáhať rodinám s výstavbou ich prvého montovaného domu.

Kontakt:

Email: [email protected]

Tel. číslo: 0917 869 834​

web: http://3mdom.sk​