Päť najžiadanejších bungalovov na Slovensku

Ak aj Vy patríte k hľadačom projektov, tak tu mám pre Vás niečo naozaj zaujímavé. Našiel som pre Vás 5 najžiadanejších Bungalovov na Slovensku. Ako som zistil, že sú najžiadanejšie? Jednoducho zo štatistík vyhľadávania poskytnutých vyhľadávačom Google.

Tento článok by mohol vyznieť ako reklama pre projekčné kancelárie, ale nie je to tak. Nemáme spoločné nič s týmito projekčnými kanceláriami. Tento článok vznikol len zo zaujímavosti a v snahe priniesť Vám hodnotné inšpirácie. Veď kto by nechcel vedieť, aké bungalovy v dnešnej dobe Slováci žerú?

Na Slovensku je niekoľko projekčných kancelárií, ktoré chrlia projekty, ako na bežiacom páse. Niektoré sa dajú počítať v tisíckach. Ale nie každý projekt sa uchytí, nie každý je obľúbený. A práve preto je táto informácia celkom zaujímavá. Tak poďme sa pozrieť, ako tie bungalovy vyzerajú.

Bungalov 14– od Prodomu

Bungalov 14 je mini bungalovček, po ktorom Slováci najviac bažia. Obytná plocha 39 m2, je fakt mini. Je to domček pre rodiny, ktorých členovia netrpia klaustrofóbiou. viac domov na… 101 Najzaujímavejších domov zo Slovenska a z celého sveta

 

 

 

Bungalov Apollo od stavebného tímu 3M Dom:

Tento Bungalov je úplne iný než akýkoľvek, aký ste mohli doteraz vidieť. Okrem toho, že ho  oceňuje veľa ľudí na FB stránke stavebného tímu 3M Dom pre jeho zovňajšok, tak ďalšou odlišnosťou je to, že ho môžu stavať len výberoví majstri z 3M Dom. Použitím patentovej technológie Oceľovej Konštrukcie vie tento dom pre záujemcu zaručiť vysokú kvalitu a stabilitu. Tím 3M Dom dokonca natočil video, kde si ho môžete pozrieť z vonku aj z vnútra. Pozrite si video tu:

Výnimočný bungalov od 3M Dom - Video

 

 

Bungalov 772 – od Euroline – viac domov na… 101 Najzaujímavejších domov zo Slovenska a z celého sveta

Projekčná kancelária Euroline nám prináša bungalov v tvare L, ktorý vyhral aj nejaké to ocenenie. Ľudia ho jednoducho milujú. Stačí sa pozrieť na komentáre na stránke.

Bungalov 567 – od Euroline – viac domov na… 101 Najzaujímavejších domov zo Slovenska a z celého sveta

Ďalší kúsok od firmy Euroline, je to jednoduchý obdĺžnikový dom, ktorý si Vás možno získa práve svojou jednoduchosťou.

Bungalov 869 – od Euroline – viac domov na… 101 Najzaujímavejších domov zo Slovenska a z celého sveta

Tak tento jednoduchý bungalov so sedlovou strechou v tvare L sa mne osobne páči najviac. Jednoduchý, elegantný a má v sebe čaro, do ktorého sa zamiluje určite nejedna rodinka.

 CHCETE VIAC  A OVEĽA LEPŠEJ INŠPIRÁCIE?

 Add text-3

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: