Pozvánka na obhliadku oceľového domu, ktorý spĺňa najprísnejšie Európske štandardy (Bratislava a okolie)

Poďte sa pozrieť ako vyzerá skutočne pevný, nízko-energetický dom a urobte rozumnejšie rozhodnutie

Ak to myslíte s výstavbou rodinného domu vážne, tak by ste mali určite vidieť, ako taký certifikovaný oceľový dom vyzerá. Nekupujte mačku vo vreci a poďte sa presvedčiť na vlastné oči, ako má vyzerať kvalita za rozumnú cenu.

Po tejto obhliadke získate nielen dôležité vizuálne znalosti, s ktorými budete vedieť porovnávať domy od iných firiem po celom Slovensku, ale taktiež dostanete odborné poradenstvo v hodnote 80 eur, úplne zdarma.

Tieto obhliadky sa konájú každý týždeň neďaleko Bratislavy a sú organizované za účelom informovania verejnosti o najlepších možnostiach výstavby rodinných nízko-energetických oceľových domov.

Čo na obhliadke uvidíte?

  • Môžete si vybrať úroveň rozostavanosti domu. Pozrite si 10 ročný dom, novostavbu či rozostavaný dom 
  • Rodinné domy s certifikátom ÉMI, ktoré odolajú ohňu:(1h30 do prehorenia steny), vydržia 7 stupňov zemetrasenia na Mercalliho stupnici.
  • Rodinné domy na ktorých bol robený Blower Door test a majú veľmi nízke náklady na réžiu… do 45 eur/mesiac  (16kwh-54kwh/m2). Záleží od architektúry a použitých technológií.
  • Rodinné domy, ktoré majú väčšiu úžitkovú plochu vďaka technológii Pitkó. Takto šetríte tisícky EUR za plochu, ktorú musíte zaplatiť pri iných technológiách. Na 100m2 získavate až 7m2 plochy navyše.
  • Domy, ktoré stavajú Majstri s 14 ročnými skúsenosťami a viac ako 600 realizáciami

Všetko toto a ešte omnoho viac odpovedí na vaše otázky získate na tejto obhliadke

Pán Ing. Peter Deák - Konateľ stavebnej firmy 3M Dom

Domy z našej tvorby:

Zanechajte Vaše kontaktné údaje a získajte pozvánku ešte dnes: