Dom na kľúč bez starostí? Je to vôbec možné?

Pozrite si nasledujúce Video Intervium a zistite viac...

Domy na kľúč

Sedem z desiatich ľudí na Slovensku netuší, ako správne postaviť moderný dom na kľúč v roku 2014. Vývoj technológií ide prudko dopredu nie len v elektronike, ale aj vo výstavbe. Máme tu nové materiály, nové spôsoby výstavby a bežní ľudia nestíhajú tieto informácie vnímať.

Je to úplne normálne. Žijeme v rýchlej dobe, kedy má málokto čas na riešenie problémov v oblastiach, v ktorých nie je odborníkom. Radšej trávime náš voľný čas v pohodlí domova s rodinou, alebo kamarátmi a oddychujeme, než by sme po večeroch študovali, ako sa moderný dom po správnosti stavia.

Kedysi, hlavne na dedinách, sa zbehla celá  rodina, susedia a spoločnými silami vystavali dom po víkendoch a cez dovolenky. Trvalo to 2 – 4 roky. Pomaličky ale isto sa dom postavil. Dnes by ste takých pomocníkov hľadali ťažšie. Každý má svoju prácu, rodinu a žije uponáhľaným životom.

Ak patríte k ľuďom, ktorí hľadajú lepšie možnosti bývania, ale nemáte čas na to, aby ste behali po úradoch a vybavovali stavebné povolenie, aby ste zháňali remeselníkov a ak nemáte nervy na to, aby ste ich usmerňovali a rozhodovali o tom či kachličkár položil krivo kachličky alebo murár urobil krivú stenu, tak by ste sa mohli bližšie pozrieť, čo to ten dom na kľúč vlastne je a aké výhody Vám môže priniesť.

Doba sa naozaj zmenila.
Predstavte si, že kľúč od vášho budúceho domu môžete držať  už o 110 dní od vstupu majstrov a remeselníkov na váš pozemok. Nielenže bývať môžete už za taký krátky čas, ale dnešná izolácia domov Vám zabezpečí minimálne o polovicu nižšie náklady na réžiu, ako kedysi:

1. vybavenie úveru,
2. byrokracia a úrady,
3. návrh projektu domu na mieru,
4. návrh interiérového dizajnu,
5. realizácia domu od základov až po kuchyňu a nábytok,
6. návrh záhrady a celá realizácia záhrady.

Toto všetko je zastrešené pod pojmom DOM NA KĽÚČ od 3M Dom.

Nemusíte pohnúť ani prstom, ak nechcete.

Chcete vedieť Viac?

Inšpirujte sa tu:

dom na kľúč - viac informácií

Ak sa vám nepáči ani jeden z domov v katalógu, môžete si sami navrhnúť svoj vlastný dom na mieru a zároveň aj na kľúč!

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu, neváhajte nás kontaktovať.