Click Here to Leave a Comment Below

Ján - október 14, 2016

Dobrý deň prajem. Ak by sme sa rozhodli stavať s Vami, tak aké máme záruky? Máme strach, že keď nebudeme spokojní, tak sa nebudeme mať na koho obrátiť. Naši susedia sa nevedia dovolať svojej stavebnej firme. Sme veľmi obozretní.

Reply
  Adam Debnár - október 14, 2016

  Zdravím. Ďakujem za otázku.

  Celkovo ako firma na Slovensku, Rakúsku a v Maďarsku pôsobíme od roku 2001. Máme za sebou cez 650 výstavb rodinných domov.
  Sme neustále počas pracovnej doby na telefónoch, alebo emailoch. Sídlime na Šustekovej 49 v Bratislave, kde nás vždy nájdete. Máme verejné profily. V prípade nejakého problému sa viete na nás vždy obrátiť. Pozrite si naše referencie. Nemusíte sa obávať. Debnár

  Reply
Daniel - október 18, 2016

Mal by som záujem postaviť si s Vami rodinný dom na kľúč. Aká je životnosť vašich stavieb? Nechcem dom za 50 tisíc, ktorý sa mi po 10 rokoch užívania rozpadne.

Môj rozpočet je 150 000€. Je možné postaviť za túto sumu niečo čo vydrží aspoň 30 rokov?

Reply
  Adam Debnár - október 19, 2016

  Dobrý deň prajem.

  Staviame domy na mieru, takže životnosť záleží aj od toho, akú triedu materiálov si navolíte.

  Príklad: Krov môžete mať z obyčajne namoreného dreva, alebo KVH hranolov, ktoré Vás vyjdú na bežnom 100m2 dome aj o 3000 € viac. Životnosť KVH hranolov je skoro večnosť.

  Takto by sme sa mohli pozrieť na každý jeden materiál. Samozrejme pod určitú úroveň kvality materiálov by sme nešli. Preto Vám určite nepostavíme dom za 30 000 €.

  Určite Vám nebudeme odporúčať lacný Polský polystyrén, ktorý má veľmi malú hustotu, veľmi sa drobí a efektívnosť zateplenia klesá aj viac ako 50%.

  Ale poďme k tej životnosti domu ako takého. Pokiaľ Vám do domu nebude pršať, tak Vás dom určite prežije. Štandardne dávame betónovú škridlu Bramac, ktorá má životnosť 60-70 rokov. Výrobca dáva na ňu záruku 30 rokov.

  Na 2x žiarovo pozinkovaný oceľový skelet dávame tiež záruku 30 rokov. Ale ako hovorím, dom Vás vydrží určite dlhšie. Za 150 000 € sa dá už postaviť veľmi slušný 100-130m2 dom za ktorý sa vieme ako firma zaručiť. Ak máte ešte nejaké otázky, tak ma pokojne kontaktujte na [email protected]. Pekný deň prajem. Debnár

  Reply
Lukas - júl 6, 2017

Dobrý deň,
som vlastníkom stavebného pozemku v Bratislave (kde mám záujem postaviť dom). Rád by som sa Vás opýtal, či Vaš podnikateľský subjekt poskytuje aj služby ako prívod inžinierských sietí k stavebnému pozemku a s tým súvisace získavanie povolení (pozemok sa nachádza v spoločnom dvore, v ktorom sú už obývané domy, takže sa jedná len o niekoľko metrov max. do 30m). Následne sa chcem opýtať či možno z oceľového skeletu postaviť troj poschodový dom s rovnou strechou.
Za skorú odpoveď vopred ďakujem

Reply
  Adam Debnár - júl 18, 2017

  Dobrý deň prajem. Ďakujem za opýtanie. Áno. Vedeli by sme potiahnuť tie inžinierske siete tých 30 metrov. S technológiou Ferrawood vieme stavať budovy do 7 podlaží. Takže trojposchodový dom s rovnou strechou nie je problém.
  Ak máte ešte nejaké otázky, tak sa pokojne pýtajte. S pozdravom. Tím 3M Dom.

  Reply
Stefan - október 23, 2017

pre mna je dolezite, aby dom mal centralnu rekuperaciu, ktora taha vzduch z podzemneho potrubia,
aby som si mohol nastavit v kazdej izbe inu teplotu a
aby mal tmave trubky na streche na ohrev vody.
Viete mi ponuknut dom s tymito prvkami?

Reply
  Adam Debnár - október 27, 2017

  Dobrý deň prajem pán Štefan. Áno. Práve staviame dom v Piešťanoch, ktorý má podzemný výmenník vzduchu napojený na rekuperáciu. Ak by ste mali záujem si ho obhliadnuť, tak je to možné. Stačí mi napísať na [email protected] Pekný deň prajem.

  Reply
Leave a Reply: