Čo očakávať od stavebnej firmy Montovaných domov ?

Od Vášho staviteľa montovaného domu, by ste mali očakávať kvalitne odvedenú prácu. Avšak, ak očakávate dokonalosť, tak sa nachádzate v ťažkých časoch. Nedokonalí ľudia stavajú nedokonalé domy. Neexistuje niečo ako dokonalý dom. To neznamená, že máte byť  spokojný s priemernou prácou.  Ale čo môžete od Vášho staviteľa  očakávať?  Skúste si toto cvičenie.

Spravte, si výlet do nového domu Vášho staviteľa a urobte si malú inšpekciu. Ak by toto bol Váš dom, spĺňal by Vaše očakávania ? Pozrite sa zblízka na omietky. Pravdepodobne uvidíte, malé skoro neviditeľné nedokonalosti. Ohmatajte si spoje okien. Pozrite sa pod parapety. Pozrite sa na podlahy a ich spoje. Ak budete pozerať dostatočne dlho, uvidíte veci, ktoré nie sú perfektné.

Teraz na chvíľku odstúpte. Pozrite sa na celý dom z väčšej perspektívy. Ako na Vás tieto nedokonalosti pôsobia teraz ? Narúšali by Vám potešenie z bývania? Narúšali by Vám  kvalitu života ?

Poslednú vec, ktorú by ste chceli s Vašim staviteľom zistiť je, že po 12- až 18 mesiacoch bývania vo Vašom novom dome, kvalita výstavby nezodpovedá Vašim očakávaniam.

Ešte predtým, než si vyberiete Vášho staviteľa, určite si v dostatočnom predstihu Vaše očakávania. Ak sú realistické, tak po nasťahovaní budete oveľa šťastnejší.

 

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: