Akcia

Prečo je tento oceľový rodinný dom od 3M Dom taký obľúbený?

Drahý čitateľ

pozrite sa na túto fotografiu:

Bungalov obkladaný mramorom od 3M Dom

 

Prečo je tento dom taký obľúbený? V skutočnosti existujú tri dôvody a každý z nich je rovnako dôležitý.

Po prvé, nie sme obyčajná stavebná firma v normálnom slova zmysle. Špecializujeme sa už jedenásť rokov čisto na montované domy z oceľovej konštrukcie a počas týchto dlhých rokov sme si vybudovali cestu, ktorou dokážeme stavať domy za veľmi rozumné ceny!

Po druhé, ak si to prajete, vieme Vám pomôcť s riešením úverového financovania za prijateľné úrokové sadzby, s dĺžkou splácania od 5 do 30 rokov.

Po tretie, nie sme chamtiví. To je dosť dôležité. Viete, veľmi veľa stavebných firiem je v stavebnom podnikaní len pre peniaze. My takí nie sme. A faktom je, že to neplatí na nikoho, kto sa skutočne zamiluje do výstavby nových domov systémom Pitko SYSTEM.

Dom postavený technológiou Pitko  je iný. Je to viac než len dom. Je to Volvo medzi domami. Keď človek jeden vlastní, každý o Vás  vie, že ste výnimočný.  Niektorí priatelia ho budú oceňovať, iní budú závidieť. V skutočnosti, nie je v celom vesmíre nič, čo by Vám dalo také okamžité spoločenské postavenie ako keď ste vlastníkom  „kráľa domov“ .

Čo na tento dom hovorí spokojný majiteľ ?

Už 5 a pol roka bývame v dome postavenom technológiou Pitko . Predtým než som si tento dom kúpil, som urobil  25 obhliadok rôznych montovaných rodinných domov. Ani zďaleka sa žiadna stavba nepribližovala kvalite a cene, akou ich stavajú páni z 3mdom s.r.o. Mesačne za energie, telefóny a internet platím cca 96 eur. To sú všetky náklady, ktoré ma tento dom stojí.“

Peter Esztergályos – Bratislava


Pozrite sa. Ako nájomník bytu, máte už po krk platenia nájomného človeku, ktorý z Vašich tvrdo zarobených peňazí žije. Tak otázka pre Vás znie:

Prečo do toho neísť?

S rozumnou cenou, ktorú vieme poskytnúť, plus úverové financovanie, ktoré vieme zaobstarať, Vás mesačná splátka Vášho nového  domu od 3M Dom môže vyjsť menej, než súčasné nájomné !


Aký je nízko-energetický rodinný dom  od 3M Dom ?

  • Bezpečný (testovaný na živelných pohromách)
  • Postavený do 110 dní (za každý omeškaný deň máme finančné sankcie)
  • Úsporný – Ušetríte 30%-50% ročne na kúrení
  • Mobilný- Jednoduché a šetrné prestavby
  • Šetrný k prírode – Recyklácia ocele
  • S 30 ročnou garanciou
  • Fixné ceny v zmluve (platíte len to čo podpíšete)
  • Kvalitný ( už cez 560 takto postavených domov)
  • Upravíme Vám ho podľa Vašich predstáv
  • Jeho hodnota rokmi rastie – oceľ je skvelá investícia, ktorej hodnota rokmi stúpa

 

S pozdravom

Konateľ stavebnej firmy

3M dom s.r.o.

Ing. Peter Deák

 

PS: 3M domy žijú večne. Na skelet dávame 30 ročnú garanciu. Aj vaše vnúčatá si tento dom budú môcť ešte užiť.

 

Bližšie informácie o dome:


Päť dôvodov prečo stavať v roku 2015

Úrokové miery na hypotekárne úvery v bankách sú historicky najnižšie. Nikdy v histórii slovenskej samostatnosti neboli priaznivejšie podmienky pre nových dlžníkov bánk. Úrokové sadzby sa držia extrémne nízko. V banke si ich môžete zafixovať na dlhé obdobie dopredu a tešiť sa z nízkych splátok aj mnoho rokov v budúcnosti. Inflácia v SR láme historické rekordy, možno preto očakávať, že relatívne skoro (do pol roka) banky zareagujú a zdvihnú úrokové sadzby! Navyše dnes už banky reagujú na rastúcu popularitu montovaných domov a niektoré umožňujú prefinancovať 100% budúcej hodnoty pozemku a montovaného domu (ešte nedávno bol napr. limit na pozemok od 50 do 70, výnimočne 80% hodnoty).

Štátny príspevok pre mladých. Výnimočná situácia v našom hospodárstve spôsobuje, že klesá priemerná hrubá mzda. Dôsledkom tohto vývoja je okrem iného aj to, že sa raz za 3 mesiace znižuje maximálne povolená príjmová hranica na získanie 3%-ného zvýhodnenia hypotekárneho úveru. Od 1.1.2012 poklesla hranica z 1015,30€ na 997,30€. To je hrubý mesačný príjem, čiže žiadatelia s čistou mzdou za posledných 12 mesiacov v priemere vyššou ako 756,12 € sa na príspevok už nekvalifikujú! O tri mesiace to bude opäť o niečo menej.

Inflácia, teda globálny rast cien v ekonomike, ako iste viete, požiera naše tvrdou prácou vytvárané úspory. Investičný trh sa zbláznil, cenné papiere a ďalšie nástroja finančného trhu pripomínajú skôr kasíno. Veď dnes krachujú aj samotné štáty a s nimi aj ich „bezpečné“ dlhopisy a dlhopisové fondy. Krachujú aj banky, už ani termínovaný vklad nie je 100%-nou zárukou istoty. Preto, ak plánujete pokryť časť rozpočtu na výstavbu nového domova z nasporených zdrojov, každým mesiacom sa hodnota týchto úspor znižuje. Keďže v súčasnosti neexistuje bezpečné miesto na ich uloženie, ideálne je ich minúť. A na čo iné, ak nie na seba, na zvýšenie svojej kvality života a zníženie režijných nákladov v budúcnosti? Investíciou do výstavby nového montovaného domu získate ochranu súčasných úspor, pretože hodnota domu má tendenciu kopírovať strednodobo a dlhodobo rast cien. Nikto Vám Váš domov nemôže zobrať, poškodiť a znehodnotiť. Navyše moderné montované domy s nízkoenergetickým štandardom pripravia Váš rodinný rozpočet na budúci rapídny rast cien energií (na najbližšie roky sa odhaduje rast cien elektriny a plynu v desiatkach %).

Dobrí remeselníci majú menej práce. Vzhľadom na situáciu na realitnom trhu, nepotrebujete už známosti na to, aby ste si zabezpečili tých najlepších na výstavbu. Aj im totiž o niečo poklesli objednávky a vedia sa Vám preto venovať skôr a za nižšiu cenu ako v čase realitného boomu, keď ich bolo potrebné objednávať aj s polročným predstihom. To platí aj pre firmu Pitko, ktorú v SR zastupuje spoločnosť 3M Dom. Stále máme ešte niekoľko voľných termínov na jar, v ktorých sa môžeme s radosťou venovať aj Vášmu novému domu.

Môžete si skôr začať užívať vysnívané bývanie. Tento faktor sa často podceňuje. Nový dom, to nie je len investícia, je to predovšetkým Váš domov. Možno sa Vám zdá, že ak ešte počkáte, kúpite nový dom lacnejšie alebo starý predáte drahšie. Je ale tých pár eur navyše hodných toho, že si začnete užívať vysnívanú kuchyňu, obývačku s krbom a záhradné grilovačky s priateľmi až o rok či dva neskôr?